Štítek: přebor

Východočeský halový oblastní přebor babytenistů v Chrudimi

V sobotu 1.února 2020 jsme pořádali v naší hale Východočeský halový oblastní přebor ve věkové kategorii baby do 9 let.

Číst dále

Oblastní přebor starších žákyň v Chrudimi

Během uplynulého víkendu 1.-2.června 2019 jsme na našich dvorcích pořádali Východočeský oblastní přebor starších žákyň. Přeboru se zúčastnilo celkem 26 hráček, z toho dvě naše ještě mladší žákyně Eliška Bílková a Lenka Zemánková.

Číst dále

Pozvánka na Východočeský oblastní přebor starších žákyň

Během tohoto prvního červnového víkendu pořádáme pod záštitou Východočeského oblastního tenisového svazu na našich dvorcích Východočeský oblastní přebor starších žákyň. Přebor je zároveň kvalifikačním turnajem na Mistrovství ČR starších žákyň které se bude konat v srpnu ve Frýdlantu na Ostravicí. Na Mistrovství ČR automaticky postupují semifinalistky dvouhry.

Číst dále

Adam Juliš a Leoš Kastner ve finále čtyřhry oblastního přeboru mladších žáků

Na silně obsazeném Oblastním východočeském přeboru mladších žáků, který se konal ve dnech 18.-20.května 2019 na dvorcích SK HIT Hradec Králové, se dařilo Adamovi Julišovi a Leoši Kastnerovi. 

Číst dále

Naši tenisté na meziokresních přeborech Pardubického kraje

Uplynulý velikonoční víkend se konaly meziokresní přebory Pardubického kraje, a to ve věkové kategorii mladší žactvo a dorost. Nejvyšší účast jsme měli na přeborech mladších žáků v České Třebové kde startovalo celkem 7 našich hráčů.

Číst dále

Meziokresní přebor starších žákyň 2014

DTK Skuteč hostil v termínu 26.-28.4.2014 Meziokresní přebor Pardubického kraje starších žákyň 2014. Turnaje se zúčastnilo 17 hráček, z toho 2 z klubu TC Chrudim – Tereza Bohatá a Anita Mašíková. Oběma hráčkám děkujeme za reprezentaci klubu! Odkaz na oficiální výsledky ZDE.

Meziokresní přebor starších žáků 2014

26.-28.4.2014 se na dvorcích TK Holice uskutečnil Meziokresní přebor Pardubického kraje starších žáků. Náš klub reprezentovali 2 hráči z celkových 15, a to Petr Juliš a Jan Pykal. Oba jmenovaní mezi sebou svedli boj již v 1.kole, ze kterého vyšel úspěšnější Petr Juliš, který však později podlehl budoucímu vítězi Lukáši Peterkovi (TK Choceň). Oběma účastníkům …

Číst dále

Meziokresní přebory dospělých 2014

V termínu 26.-28.4.2014 se na dvorcích TK Holice konaly Meziokresní přebory Pardubického kraje dospělých 2014. Přeborů se zúčastnilo 11 hráčů, z toho 2 z klubu TC Chrudim- Jiří Mansfeld a Tomáš Pelikán. První jmenovaný se dostal až do finále, kde podlehl po třísetové bitvě Danielu Rabasovi (LTC Pardubice). K výkonu blahopřejeme a děkujeme oběma účastníkům za …

Číst dále