Míša Bílek oblastním přeborníkem v kategorii baby

Michal Bílek vyhrál Východočeský oblastní přebor ve Svitavách ve věkové kategorii baby – chlapci.

Na dvorcích TO TJ Svitavy se v sobotu 11. června 2022 uskutečnil Východočeský oblastní přebor babytenistů.

Z našich hráčů na něm startoval Michal Bílek (TC Chrudim), svěřenec trenéra Jiřího Bílka ml. a stal se celkovým vítězem přeboru!
Po výhře na březnovém halovém oblastním přeboru Míša dokazál, že je nejlepším babytenistou celé Východočeské oblasti.

Přeboru se zúčastnilo 15 hráčů, kteří byli nalosováni do čtyř skupin.
Míša nejprve vyhrál skupinu D se dvěma výhrami.
Ve skupině porazil Dominika Kováře (TK Letohrad) 4-0 a Daniela Pařízka (TK Eden HK) 4-0.

V následné 8členné vyřazovací části vyhrál ve čtvrtfinále nad Denisem Hayekem (TC Dvůr Králové) 6-1, v semifinále porazil Jana Tourka (TK SB Světlá n.Sáz.) 6-0.

Ve finále přeboru vyhrál Míša nad Jakubem Pražákem (TK Hlinsko) 6-3.

Přebornický titul znamená, že se Míša kvalifikoval i na Mistrovství ČR v Rakovníku.