Štítek: hala

ČUS a NSA intervenuje ve prospěch tenisu

Česká unie sportu (ČUS) a Národní sportovní agentura (NSA) dnes odeslali ministru zdravotnictví a předsedovi vlády společný návrh opatření , za kterých by i v nejpřísnějším 4. a 5.stupni protiepidemických opatření bylo umožněno provozovat individuální sporty jako tenis.

Číst dále

Tuto sobotu zahájíme klubové halové tréninky družstev

S uvolněním provozu vnitřních sportovišť zahájíme hned od této soboty, 5.prosince 2020 zimní halovou přípravu na novou sezónu pravidelními klubovými tréninky závodních hráčů od věkové kategorie baby až po dospělé.

Číst dále

Přetlaková tenisová hala bude od čtvrtka, 3.12.2020 otevřena

S radostí oznamujeme všem členům klubu a předplatitelům hodin v hale, že ve čtvrtek 3.prosince ZAHAJUJEME po zrušení vládního zákazu provoz naší přetlakové haly. Veřejnost i ostatní členové si mohou rezervovat volné hodiny u správce.

Číst dále

Zimní halové turnaje jednotlivců 2020/2021

Od 1.listopadu 2020 je na stránkách ČTS zveřejněna turnajová termínová listina na zimní halovou sezónu 2020/2021.Zatím jsou vnitřní sportovní akce vládou ČR zakázány. Kdy skutečně začnou se zatím neví, ale že to bude během listopadu či prosince není za současného stavu moc pravděpodobné.

Číst dále

Hala i areál klubu je od 16.3.2020 uzavřen!

Na základě usnesení vlády ČR č.214 ze dne 15.3.2020 o přijetí krizového opatření,

Číst dále

Hala je stále v provozu

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!Usnesení vlády ČR č.208 z 13.3.2020 doplňuje v bodě 2 usnesení vlády ČR č.199 a dříve vydaný zákaz přitomnosti veřejnosti rozšiřuje na vnitřní i venkovní sportoviště s účastí přesahující ve stejný čas 30 osob.Hala zůstavá v provozu, žádný z tréninků nepřevyšuje tento limit. Vyzýváme všechny hráče a hráčky, včetně jejich doprovodu, aby se chovali s maximální obezřetností a …

Číst dále

Halový turnaj kategorie baby do 9 let

V sobotu 29. února se v naší hale konal turnaj ČTS ve věkové kategorii baby do 9 let.Turnaje se celkem zúčastnilo 19 hráčů a hráček z klubů TENIS-CENTRUM DTJ HK, TK Choceň, LTC Vysoké Mýto, TK Hlinsko, Tenisový klub Eden, SK Týniště nad Orlicí, TO TJ Svitavy, TJ Slovan Moravská Třebová, TJ Žďár nad Sázavou, …

Číst dále

Omezení provozu haly – turnaj baby 29.2.2020

V sobotu 29.února 2020 pořádáme v hale turnaj ČTS v kategorii baby pro dívky a chlapce do 10 let. Turnaj bude zahájen ráno v 8:30 hod. Z tohoto důvodu se rezervované hodiny bohužel ruší. Abonenti si mohou vybrat po dohodě se správcem ve volných termínech náhradní hodinu. 

Číst dále