Štítek: turnaj třídy A

Turnaj ČTS třídy A dorostenek v Chrudimi

Ve dnech 1. – 5. května 2023 jsme na našich kurtech pořádali významný celostátní turnaj třídy A ve věkové kategorii dorostenky.

Pokračovat ve čtení

Turnaj ČTS třídy A dorostenců v Chrudimi

Ve dnech 29. července až 2. srpna 2022 jsme na našich kurtech pořádali významný celostátní turnaj třídy A v kategorii dorostenci.

Pokračovat ve čtení

Turnaje třídy A a B v Chrudimi

Koncem záři 2021 jsme na našich kurtech pořádali dva významné celostátní turnaje třídy A a třídy B.

Pokračovat ve čtení

Letos budou v Chrudimi turnaje všech věkových kategorií vyšších tříd

Poté, co ČTS přidělil našemu klubu turnaj třídy A ve věkové kategorii starší žáci, jsme byli úspěšní i ve výběrovém řízení VčOTS na pořadatelství turnajů třídy B a přeboru v letní sezóně.

Pokračovat ve čtení

I v roce 2021 uvidíme v Chrudimi turnaj třídy A

Náš klub uspěl ve výběrovém řízení na pořadatelství turnaje třídy A v letní sezóně 2021. V září uvidíme na našich dvorcích elitní starší žáky.

Pokračovat ve čtení

Vydařený A-čkový turnaj v Chrudimi

Od pátku 11.září až do úterý 15.září 2020 jsme na našich dvorcích hostili turnaj ČTS třídy A ve věkové kategorii starší žáci pod názvem TC Chrudim A4 Cup2020-U14.

Pokračovat ve čtení

Letní turnaje vyšších tříd v Chrudimi

Náš klub byl úspěšný ve výběrových řízení VčOTS na pořadatelství turnajů třídy B a přeborů v letní sezóně. Již začátkem ledna jsme od ČTS dostali přidělen turnaj třídy A.

Pokračovat ve čtení

V Chrudimi budeme letos opět pořádat turnaj třídy A

Po úspěšných dvou minulých letech, kdy jsme vždy na konci září hostili turnaj třídy A starších žákyň, jsme letos opět uspěli ve výběrovém řízení.

Pokračovat ve čtení