Zpět na Závodní tenis

Družstva 2024 – rozdělení do skupin

DOSPĚLÍ A – Východočeská divize
kapitán: Josef Kozel, zástupce: Tomáš Bálek
TC Chrudim A
TJ Slovan Moravská Třebová B (postup z Pce přeboru)
TO TJ Svitavy A
TK Česká Třebová A
TK Eden HK A (sestup z 2.ligy)
TK Kvasiny A (postup z HK přeboru)
LTC Pardubice B
TK Pernštýn Pardubice A
DOSPĚLÍ B – Pardubická soutěž 1.třída A
kapitán: Jiří Urbánek, zástupce: Daniel Říha
TC Chrudim B
TK Ledeč nad Sázavou
Energetik Chvaletice A
TK Holice
DTK Skuteč
TK Hlinsko
TO TJ Tesla Pardubice A
DOSPĚLÍ C – Východočeská soutěž 2.třída C
kapitán: Marek Číla, zástupce: Zbyněk Holub
TC Chrudim C
TC Chrudim D
ŽSK TO Třemošnice
TC Přelouč
Sokol Smiřice B
Energetik Chvaletice B
TK Eden HK C
TK Pernštýn Pardubice B
DOSPĚLÍ D – Východočeská soutěž 2.třída C
kapitán: Leoš Kastner, zástupce: Tomáš Marek
TC Chrudim D
TC Chrudim C
ŽSK TO Třemošnice
TC Přelouč
Sokol Smiřice B
Energetik Chvaletice B
TK Eden HK C
TK Pernštýn Pardubice B
DOROST A – Pardubický přebor
kapitán: Tomáš Marek, zástupce: Milan Fleško
TC Chrudim A
TO TJ Tesla Pardubice A
TJ Slovan Moravská Třebová
TK Hlinsko (postup z 1.třídy)
TK Česká Třebová
TK Ústí nad Orlicí (postup z 1.třídy)
TO SK Žamberk A
TO TJ Tesla Pardubice B
DOROST B – Pardubická soutěž 1.třída A
kapitán: Milan Cvrček, zástupce: Tomáš Grof
TC Chrudim B
LTC Pardubice B
DTK Skuteč
TK Havlíčkův Brod B
TJ Spartak Polička
TK Holice
STARŠÍ ŽACTVO (spojené družstvo) – Prezidentský pohár
kapitán: obsadí Tesla
TO TJ Tesla Pardubice-TC Chrudim
TK Česká Třebová-TJ Slovan Moravská Třebová
TK Havlíčkův Brod A (postup z Pce přeboru)
TC Dvůr Králové A
TK Eden HK A
LTC Pardubice A
TENIS-CENTRUM DTK HK A
TENIS-CENTRUM DTK HK B
STARŠÍ ŽACTVO – Pardubická soutěž 1.třída
kapitán: Stanislav Ondráček, zástupce: Martin Bílek
TC Chrudim
TO SK Žamberk B
LTC Pardubice B
TK Dolní Dobrouč
každý s každý 2x
MLADŠÍ ŽACTVO (spojené družstvo) – Prezidentský pohár
kapitán: Martin Bílek, zástupce: Milan Fleško
TC Chrudim-TK Hlinsko
TENIS-CENTRUM DTJ HK A
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
TC Dvůr Králové A
TO TJ Tesla Pardubice A
TK Eden HK A
TK Havlíčkův Brod
TK SB Světlá n.Sáz.
MLADŠÍ ŽACTVO – Pardubická soutěž 2.třída ‚4 členná‘ A
kapitán: Josef Kozel, zástupce: Tomáš Nepivoda
TC Chrudim B
LTC Pardubice B
Energetik Chvaletice A
TK Pernštýn Pardubice B
TK Hlinsko
DTK Skuteč B
+ nadstavba s družstvy z 2.třídy B „4+0“ ???
BABY – Pardubický přebor
kapitán: Jan Bubeník, zástupce: Ivan Hlinecký
TC Chrudim
TC Litomyšl A
TK Hlinsko
TO SK Žamberk A
TK Pernštýn Pardubice
TJ Slovan Moravská Třebová