Štítek: družstva

Poslední kolo soutěží družstev 2020

Minulý víkend 27.-28.června se odehrálo poslední, 3.kolo zkrácené verze soutěží družstev. Kromě staršího žactva B, kteří hráli jen 2 utkání, hrálo 8 našich týmů.

Číst dále

2.kolo soutěží družstev 2020

Minulý víkend 20.-21.června se kvůli dešti žádná utkání na našich dvorcích nekonala a byla odložena na tento týden. Podle rozpisu mělo hrát 8 našich družstev kromě dospělých C, kteří měli volno.

Číst dále

1.kolo soutěží družstev 2020

Uplynulý víkend 6.-7.června byla s více než měsíčním zpožděním zahájena soutěž družstev, letos ve zkráceném rozsahu vyřazovacím způsobem o konečná umístění (tzv. Compass Draw systém) místo obvyklého formátu ve skupinách systémem každý s každým.

Číst dále

Přípravná utkání závodních hráčů

V neděli 24.května odehráli naši mladí závodní tenisté přípravná utkání na soutěže družstev. Po deštivé sobotě bylo nedělní oblačné počasí velmi příjemné.

Číst dále

Přípravná utkání přesunuta na neděli 24.května

Plánovaná přípravná utkání na sobotu 23.května jsme vzhledem k dešti a nepřiznivé celodenní předpovědi počasí bohužel byli nuceni zrušit. Utkání jsou přeložena na neděli 24.května. Sraz dětí ráno v 8:30 hod.Aktualizovaný rozpis: https://www.tcchrudim.cz/wp-content/uploads/2020/05/Příprava-24.5.2020.pdf

Přípravná klubová utkání mládeže

Do dlouhé přestávce bez zápasové praxe chceme našim mládežnickým hráčům a hráčkám na soupiskách umožnit odehrát utkání před úvodním kolem soutěže družstev.

Číst dále

Všechny soutěže družstev jsou nově rozlosovány

VčOTS dnes zveřejnil nové rozlosování soutěží družstev, které letos proběhnou ve zkráceném hracím formátu během června.

Číst dále

Nové vylosování nejvyšších soutěží družstev

error: Obsah je chráněn!!