Štítek: družstva

Družstva – postupy a sestupy

VčOTS včera zveřejnil postupy a sestupy po ukončení letošních soutěží družstev.

Číst dále

Tři 1.místa našich družstev v Pardubickém krajském přeboru

V závěrečném kole letošních soutěží smíšených družstev hrála čtyři naše družstva finále Pardubického krajského přeboru a třem z nich se podařilo zvítězit a vyhrát celý přebor.

Číst dále

Úspěšné 2.kolo soutěží družstev 2021

2.kolo soutěží družstev bylo pro naše týmy velmi úspěšné. Čtyři družstva postoupila do finále Pardubického krajského přeboru a budou hrát o postup do nejvyšší oblastní soutěže.

Číst dále

1.kolo soutěží družstev 2021

Uplynulý víkend 29.-30.května byla se čtyřtýdenním zpožděním kvůli covid zákazům zahájena soutěž družstev, stejně jako loni ve zkráceném rozsahu vyřazovacím způsobem o konečná umístění (tzv. Compass Draw systém) místo obvyklého formátu ve skupinách systémem každý s každým.

Číst dále

Restart amatérských tenisových soutěží (aktualizace k 8.6.2021)

Od tohoto týdne je konečně možné kromě trénování a sparingů pořádat i tenisové turnaje a soutěže amatérů.

Číst dále

Soutěže družstev jsou nově rozlosovány (aktualizováno)

Publikováno: 13.5.2021Aktualizace: 18.5.2021 VčOTS dnes zveřejnil na webu nové rozlosování soutěží družstev, které letos opět proběhnou ve zkráceném hracím formátu play-off stejně jako loni.

Číst dále

Poslední kolo soutěží družstev 2020

Minulý víkend 27.-28.června se odehrálo poslední, 3.kolo zkrácené verze soutěží družstev. Kromě staršího žactva B, kteří hráli jen 2 utkání, hrálo 8 našich týmů.

Číst dále

2.kolo soutěží družstev 2020

Minulý víkend 20.-21.června se kvůli dešti žádná utkání na našich dvorcích nekonala a byla odložena na tento týden. Podle rozpisu mělo hrát 8 našich družstev kromě dospělých C, kteří měli volno.

Číst dále