Návrat na O klubu

Služby v tenisovém areálu

KURTY

Náš tenisový areál se nachází v klidné části vedle městského parku a sestává z 12 antukových kurtů, z toho 8 kurtů je v přední části areálu a 4 kurty v zadní části.
V roce 2014 proběhla rekonstrukce všech kurtů včetně výměny podloží k zlepšení odvodňovací funkce. Součástí areálu je i odrazová tenisová stěna.

Jarní / letní sezóna – hraje se na všech 12 venkovních antukových kurtech. Provozní doba: pondělí – neděle 8:00-21:00.

Podzimní / zimní sezóna – hraje se na 2 antukových kurtech v nafukovací přetlakové hale, která je v provozu obvykle od poloviny října po dobu 25 týdnů. Provozní doba: pondělí – neděle 8:00-22:00.

Výuka tenisu probíhá celoročně.

ZÁZEMÍ

V hlavní budově v přízemí areálu jsou šatny a sociální zařízení se sprchami.

V 1.patře je klubovna, kancelář, sklad, bar, WC a podélná terasa se skvělým výhledem na kurty.  Venku za hlavní budou je pergola s venkovním posezením.

V areálu je k dispozici WiFi připojení k internetu.

SLUŽBY

Výuka tenisu: v areálu probíhá celoroční výuka tenisu pro děti i dospělé a to jak na závodní, tak i na rekreační úrovni, podrobnosti zde

Občerstvení: na jaře a v létě je v provozu občerstvení s nabídkou studených i teplých jídel a nápojů, otevřeno obvykle duben – září 16:00-20:00 hod. a po dobu akcí v areálu. Posezení je možné pod pergolou s výhledem na dvorce.

Vyplétání raket: k dispozici v areálu po předchozí domluvě. Možnost vypletení raket na elektrickém vyplétacím stroji včetně dodání výpletu nebo s použitím vlastního výpletu. Kontakt: p.Jiří Bílek st., tel.: 606 785 505.

Pořádání turnajů: v jarní a letní části sezóny pořádáme každoročně několik tenisových turnajů Východočeského tenisového svazu ať už třídy C nebo přeborů, v případně i turnaje třídy B, a to v různých věkových kategoriích. V roce 2018 a 2019 jsme pořádali i turnaj nejvyšší třídy A který nám byl přidělen Českým tenisovým svazem.

Dále pořádáme turnaje neregistrovaných hráčů ve dvouhře i ve čtyřhře. Nabízíme také možnost uspořádání firemních tenisových turnajů. Aktuální turnajová termínová listina je zde.

Příměstské tenisové tábory a soustředění: v letní sezóně pořádáme pro děti příměstské tenisové tábory a tenisová soustředění pro závodní hráče mládeže.

Umístění reklamy: v celém areálu nabízíme volné reklamní plochy pro umístění prezentace Vaší firmy. Individuálně lze dohodnout velikost plochy, formu i umístění a jiné parametry reklamy.

error: Obsah je chráněn!!