Služby v tenisovém areálu

KURTY

Náš tenisový areál se nachází v klidné části města vedle městského parku a sestává z 12 antukových kurtů, z toho 8 kurtů je v přední části areálu a 4 kurty v zadní části.
V roce 2014 proběhla rekonstrukce všech kurtů včetně výměny podloží k zlepšení odvodňovací funkce. Součástí areálu je i odrazová tenisová stěna.

Jarní / letní sezóna
– hraje se na všech 12 venkovních antukových kurtech obvykle od poloviny dubna do půlky října. Provozní doba: pondělí – neděle 8:00-20:00 (21:00).

Podzimní / zimní sezóna – hraje se na 2 antukových kurtech v nafukovací přetlakové hale, která je v provozu obvykle od poloviny října po dobu 25 týdnů. Provozní doba: pondělí – neděle 8:00-21:00.

Výuka tenisu probíhá celoročně.

ZÁZEMÍ

V hlavní budově v přízemí areálu jsou šatny a sociální zařízení se sprchami.

V 1.patře je klubovna s TV, kancelář, sklad, bar, WC a podélná terasa se skvělým výhledem na kurty.  Venku za hlavní budou je pergola s venkovním posezením.

V areálu je k dispozici WiFi připojení k internetu.

SLUŽBY

Výuka tenisu
V areálu klubu probíhá celoroční výuka tenisu pro děti i dospělé a to jak na závodní, tak i na rekreační úrovni, podrobnosti zde

Občerstvení
Na jaře a v létě je v provozu občerstvení – tenis bistro s nabídkou studených i teplých jídel a nápojů, otevřeno obvykle duben – září 16:00-20:00 hod. a po dobu akcí v areálu. Posezení je možné pod pergolou s výhledem na dvorce.

Vyplétání raket
K dispozici v areálu klubu po předchozí domluvě. Možnost vypletení raket na elektrickém vyplétacím stroji včetně dodání výpletu nebo s použitím vlastního výpletu. Kontakt: p.Jiří Bílek st., tel.: 606 785 505.

Pořádání turnajů
V jarní a letní části sezóny pořádáme každoročně několik tenisových turnajů Východočeského tenisového svazu ať už třídy C nebo přeborů, v případně i turnaje třídy B, a to v různých věkových kategoriích.
              Od roku 2018 opět každoročně pořádáme i turnaj nejvyšší třídy A přidělený Českým tenisovým svazem.

Dále pořádáme turnaje neregistrovaných hráčů ve dvouhře i ve čtyřhře. Nabízíme také možnost uspořádání firemních tenisových turnajů.
Aktuální turnajová termínová listina je v menu Závodní tenis.

Příměstské tenisové tábory a soustředění
V letní sezóně v případě zájmu pořádáme pro děti příměstské tenisové tábory a tenisová soustředění pro závodní hráče mládeže.

Umístění reklamy
V celém areálu klubu nabízíme volné reklamní plochy pro umístění prezentace Vaší firmy. Individuálně lze dohodnout velikost plochy, formu i umístění a jiné parametry reklamy.