Členství v klubu

Staňte se Vy nebo celá Vaše rodina členy jednoho z nejstarších tenisových klubů v České republice, který nabízí kvalitní tenisové kurty i zázemí pro své členy tak i pohodovou atmosféru v areálu klubu.

Podporujeme závodní tenis – náš klub má zastoupení ve všech věkových kategoriích soutěží družstev.

Pořádáme turnaje a soutěže v tenise s cílem přivést kvalitní mládežnický i dospělý tenis do našeho klubu, zviditelnit náš tenisový klub a město Chrudim.

Své místo má i podpora a rozvoj rekreačního tenisu v regionu, chceme přivést ke sportu a trávení volného času tenisem děti i dospělé.

Členové klubu mají možnost využívat klubových výhod:

• možnost pravidelného tréninku dětí s našimi klubovými trenéry
  • přednostní rezervace tenisových hodin v hale pro zimní sezónu a kurtů pro letní sezónu pro aktivní členy
  • možnost úhrady paušálního aktivního členského příspěvku místo placení každé hodiny na venkovních kurtech
  • zvýhodněné ceny hraní v létě
  • snížené ceny za pronájem kurtu v hale v zimě
  • možnost pronájmu uzamykatelné skříňky v šatně
  • podpora pro vybrané závodní hráče klubu
  • účast a spolupodílení se na chodu klubu
  • prestižní členství v jednom z nejstarších tenisových klubů s bohatou historií
Přihláška nového člena – elektronicky