TC Chrudim získal na přestup Stelu Ježkovou z TK Hlinsko

Tenisový klub TC Chrudim dnes oznámil, že získal z TK Hlinsko na přestup 15letou Stelu Ježkovou.

Stela Ježková za klub TC Chrudim pravidelně hostovala od roku 2017 v soutěžích družstev od staršího žactva až po dorost. Na jaře letošního roku hrála kromě dorostu i za naše družstvo dospělých A a podílela se na postupu do nejvyšší oblastní Východočeské divize.

Stela je výborná hráčka se spoustou zápasových zkušeností, je součástí chrudimského tenisu v posledních letech a bude velkou posilou pro naše družstva dorostu a dospělých hrající přístí rok nejvyšší oblastní soutěže. Jsme nadšeni, že se nám podařilo Stelu získat pro náš klub,

řekl jednatel klubu TC Chrudim Pavel Sychrovský

Stela patří dlouhodobě mezi nejlepší hráčky Východočeské oblasti v mládežnických věkových kategoriích. V roce 2017 skončila 6. v mladších žákyních, o rok později v roce 2018 byla na 1.místě Východočeského oblastního žebříčku mladších žákyň. Ve starších žákyních skončila za rok 2019 na 4.místě a v roce 2020 na 3.místě.
Letošní sezóna, kdy Stela přešla do dorostu, byla poznamenaná zraněními a epidemickými restrikcemi.

Vítáme Stelu v našem klubu a přejeme jí hodně zábavy a úspěchů.