Výměna soutěže družstev na rok 2022

Náš klub podepsal s klubem LTC Pardubice dohodu o výměně soutěže družstev na rok 2022.

Naše starší žactvo vyhrálo letos Pardubický krajský přebor a postoupilo do nejvyšší oblastní soutěže MONETA – O putovní pohár prezidenta ČTS. Naše družstvo dorostu skončilo druhé v Pardubickém krajském přeboru.

Jelikož všichni hráči vítězného družstva staršího žactva přecházejí přístí rok do dorostu, dohodli jsme se s LTC Pardubice, že jim tuto nejvyšší oblastní soutěž staršího žactva přenecháme výměnou za nejvyšší oblastní soutěž ve věkové kategorii dorost.

Dohoda o výměně ještě podléhá schválení STK VčOTS (sportovně-technická komise Východočeského tenisového svazu).

V příštím roce tedy budou naše A mládežnická družstva hrát v těchto soutěžích:
TC Chrudim A – dorost: MONETA – O putovní pohár prezidenta ČTS
TC Chrudim A – starší žactvo: Pardubický krajský přebor

TC Chrudim A – mladší žactvo: Pardubický krajský přebor
TC Chrudim – baby: Pardubický krajský přebor