Patrick Coyago třetí na oblastním přeboru baby tenistů

V sobotu 13.června 2020 se ve Vysokém Mýtě uskutečnil Východočeský oblastní přebor ve věkové kategorii baby – chlapci do 9 let.

Z našich mladých tenistů se přeboru zúčastnil Patrick Coyago a skončil na vynikajícím třetím místě.

Nejprve vyhrál skupinu C když porazil Tobiáše Masáka (TK Eden HK) 6-2, Davida Motala (TC Dvůr Králové) 6-3 a Jakuba Šmejce (TK Holice) 6-3 a tím postoupil do vyřazovacího pavouka.

Ve čtvrtfinále pak zvítězil nad Jakubem Šudou (TENIS-CENTRUM DTJ HK) 7-5. V semifinále prohrál s Tadeášem Dorazilem (TJ Slovan Moravská Třebová) 2-6. Vítězem se stal David Gerišer (TO TJ Svitavy) který vyhrál v zimě i halový přebor u nás v Chrudimi.

V utkání o 3.místo Patrick porazil už podruhá během přeboru Davida Motala 6-3 a tím si podle neoficiálních informací pořadatele přeboru zajistil nominaci na Mistrovství ČR v kategorii baby do 9 let, které se uskuteční 19.-21.září v Rakovníku.

Gratulujeme Patrickovi v vynikajícímu úspěchu!

Patrick Coyago
Zleva: David Motal (4.místo), David Gerišer (1.místo), Tadeáš Dorazil (2.místo) a Patrick Coyago (3.místo)