Úspěchy našich hráčů na začátku nové sezóny 2017/18

První prosincový víkend odstartovala nová sezóna mládežnického tenisu meziokresními halovými přebory mladšího žactva a dalšími turnaji jednotlivců.

TK Pernštýn 1897 Pardubice – halový meziokresní přebor mladších žáků

Výborného úspěchu dosáhl na meziokresním halovém přeboru pardubického kraje na kurtech TK Pernštýn 1897 Pardubice Milan Fleško, který se jako nenasazený hráč probojoval až do finále, když na cestě porazil vždy až v super tie-breacích 7.nasazeného Schleisse (TK Letohrad) a v semifinále 2.nasazeného Drápelu (TO TJ Svitavy). V pondělním finále prohrál s 1.nasazeným Šmejkalem (TO TJ Tesla Pardubice).  Dařilo se i našemu Leoši Kastnerovi, který rovněž jako nenasazený postoupil až do semifinále, kde prohrál s pozdějším vítězem Šmejkalem. Ten si ve čtvrtfinále poradil i s naším Adamem Julišem. Ve čtyřhře došli Milan Fleško a Adam Juliš do semifinále a Leoš KastnerTomášem Grofem do čtvrtfinále.

TO TJ Svitavy – halový meziokresní přebor mladších žákyň

Na meziokresním halovém přeboru mladších žákyň pardubického kraje na kurtech TO TJ Svitavy se dostala Kateřina Bílková do čvrtfinále, kde prohrála s finalistkou přeborů Terezou Peřinovou (LTC Vysoké Mýto).

Řevnice – Řevnická sportovní

Na turnaji starších žákyň v Řevnicích se dařilo Nikol Sychrovské, která postoupila do finále jak ve dvouhře tak i ve čtyřhře. Ve finále dvouhry prohrála s 1.nasazenou Petákovou (Tenis Dobříš) a ve finále soutěže čtyřhry pak spolu s Ellen Kultovou (LTC Mladá Boleslav) prohrály s dvojicí Petáková (Tenis Dobříš), Čížková (LTK Klatovy).

TJ Slavoj Tesla Hloubětín – Compass Cup

Na turnaji dospělích na dvorcích TJ Slavoj Tesla Hloubětín dosáhl velmi dobrého výsledku postupem do  semifinále Jan Pejcha, kde prohrál  s Hudečkem (TK Start Praha-Topolka) který je o 26 let starší. Ve čtvrtfinále porazil Jéňa i 1.nasazeného hráče turnaje Beneše (Baník Příbram).

Turnaj v Řevnicích: zleva vítězky čtyřhry Čížková, Petáková a finalistky Nikol Sychrovská a Ellen Kultová.

Zleva: Kateřina a Eliška Bílková na přeborech ve Svitavách