Poslední turnaj sezóny 2017 v Chrudimi

Během víkendu 9.-10.září 2017 se odehrál na našich dvorcích poslední turnaj jednotlivců v sezóně,  TC Chrudim Fall Cup třídy C pro starší žáky a žákyně.  Turnaje se zúčastnilo celkem  34 hráčů a hráček, z toho 16 chlapců a 18 dívek.

V soutěži starších žáků jsme neměli žádného účastníka, dvouhru vyhrál Dominik Rouchal (TK Agrofert Prostějov) který ve finále přehrál Ondřeje Palu (TENIS-CENTRUM DTJ HK ) 6:3, 6:1. Ve finále čtyřhry pak vyhrál Dominik Rouchal spolu s Jakubem Vrtěnou (TO TJ Svitavy) nad dvojicí Michael Hudetz (TO SK Žamberk) a Jan Šrajer (TK Česká Třebová) 6:1, 6:0.

Soutěže starších žákyň se zúčastnilo 6 našich hráček (Natálie Eisová, Sarah Mašíková, Nicole Francouzová, Kateřina Žďárská, Natálie Sůrová a Nikol Sychrovská). Z předkola dokázala postoupit Natálka Sůrová po výhře nad Adélou Hrudkovou (TK Dynamo Hradec Králové) 6:2, 3:6, 6:2. V 1.kole pak Natálka prohrála s pozdější vítězkou turnaje, 1.nasazenou Sárou Brabcovou (Chotěbořské strojírny). Velkou radost nám udělala Nikol Sychrovská, která po semifinálové výhře nad Nelou Dufkovou (TK Hlinsko) 7:5, 6:4 postoupila až do finále dvouhry, kde po vyrovnaném souboji prohrála se Sárou Brabcovou 5:7, 3:6.

Nikče se dařilo i ve čtyřhře, spolu s Markétou Škuligovou (TK Pernštýn 1897 Pardubice) porazily v semifinále dvojici Izabela Nermuťová (TK Choceň) a Daniela Šimonková (TO TJ Tesla Pardubice) 4:6, 6:2, 10:7 a ve finále čtyřhry prohrály s dvojicí Sára Brabcová, Nela Dufková 4:6, 1:6.

Vpravo vítězka dvouhry Sára Brabcová (Chotěboř) a vlevo finalistka Nikča Sychrovská.

Poražené semifinalistky Adriana Svobodová (TK Pelhřimov) a Nela Dufková (TK Hlinsko)

Zleva finalistky čtyřhry, Markéta Škuligová (TK Pernštýn 1897 Pardubice, Nikča Sychrovská a vítězky čtyřhry Sára Brabcová (Chotěboř) a Nela Dufková (TK Hlinsko)

Semifinalistky čtyřhry, Michaela Zobačová (TK Spartak Jihlava) a Adriana Svobodová (TK Pelhřimov)

Semifinalistky čtyřhry, Daniela Šimonková (TO TJ Tesla Pardubice) a Izabela Nermuťová (TK Choceň)

Zleva vítěz dvouhry, Dominik Rouchal (TK Agrofert Prostějov) a finalista Ondřej Pala (TENIS-CENTRUM DTJ HK)

Zleva poražení semifinalisté dvouhry, Milan Urbánek (TK Choceň) a Adam Ben Ahmed (Lob S.A. Bohnice)

Zleva, vtězové čtyřhry, Dominik Rouchal (TK Agrofert Prostějov), Jakub Vrtěna (TO TJ Svitavy) a porazžení finalisté, Jan Šrajer (TK Česká Třebová) a Michael Hudetz (TO SK Žamberk)