Zpět na Universal Tennis

Jak si vytvořit Universal Tennis účet a hráčský profil

AKTIVACE PROFILU HRÁČE PŘI REGISTRACI DO UNIVERSAL TENNIS

Originální verze návodu v angličtině

Co je hráčský profil – v angličtině

Co je to profil hráče?

Profil hráče je webová stránka, na které se ukládá hodnocení hráče, historie zápasů a preference.

Každý hráč na universaltennis.com si musí aktivovat nebo vytvořit profil hráče . Jste tenista, rodič hráče, trenér nebo tenis prostě jen hrajete s kolegy v klubu? Abyste mohli Universal Tennis používat, budete si stále muset vytvořit a vyplnit svůj profil. 

Do Universal Tennis se můžete přihlásit na universaltennis.com .

Profil hráče si vytvoříte během registrace, pokud s tenisem začínáte nebo nemáte v systému zaznamenáno žádné skóre.

Hráčský profil si aktivujete, pokud již máte nějakou herní historii online. Váš profil hráče universaltennis.com již může existovat s uvedenými výsledky zápasů, ale budete jej muset aktivovat, abyste jej mohli změnit a přizpůsobit.


Zde je návod, jak začít!

Krok 1:   Přejděte na universaltennis.com

Krok 2:   Klikněte na Připojit (JOIN) v pravém horním rohu stránky.

Krok 3:   Zadejte svou e-mailovou adresu a heslo a klikněte na Zaregistrovat se pomocí e-mailu (SIGN UP WITH EMAIL).

Krok 4:   Zadejte informace o svém profilu! Upozorňujeme, že pokud přihlašujete své dítě, tyto informace a e-mailová adresa by měly být jednoznačně jeho vlastní, protože každé dítě potřebuje svůj vlastní účet na universaltennis.com

Krok 5:  Klikněte na Pokračovat jako hráč (CONTINUE)

Co se stane, když se objeví zpráva, že už možná mám univerzální tenisový profil?

Vy (nebo vaše dítě) již můžete mít hráčský profil na universaltennis.com – nyní jej musíte aktivovat . Klikněte na Ano, to jsem já  (YES, THIS IS ME) u informací, které se vám shodují, a aktivujte svůj profil. 
Závodní hráči, kteří hráli v posledních několika letech alespoň jeden ČTS turnaj jednotlivců, budou už mít profil v systému, jen je třeba jej přiřadit tomuto nově vytvářenému účtu.

Pokud se zobrazí zpráva, že profil již byl aktivován, STOP!

Váš hráčský profil již byl aktivován. Obvykle se nejedná o případ, kdy by se vašeho profilu zmocnil někdo jiný –snad vám (nebo vašemu dítěti) vytvořil profil jiný člen rodiny a je o krok napřed. 

Můžete provést jednu z následujících akcí:

  • Zeptejte se členů své rodiny, zda si profil aktivovali, vyžádejte si přihlašovací údaje a nadále používejte účet Universal Tennis, který profil aktivoval. 

NEBO

  • Zde se obraťte na tým podpory, který vám pomůže s aktivací profilu a jeho propojením se správnými přihlašovacími údaji.

A je to! Jakmile si nastavíte svůj profil, můžete si prohlížet výsledky hráčů nebo se sami přihlašovat do událostí (klikněte nahoře do pole Search / Hledání a pak na All Events / Všechny události).