Nikol Sychrovská

Info Box

Ročník: 2004
Kategorie: dorostenka
Hraje: pravou rukou, obouručný bekhend
Raketa: Wilson Blade
Trenér: Jiří Bílek ml.


Úspěchy

Sezóna 2020

  • 3.místo dvouhra dorostenek v hale TC Vitality Březnice

Sezóna 2019

  • 3.místo dvouhra dorostenek TC Chrudim Summer Cup
  • 3.místo dvouhra dorostenek TK Hlinsko
  • 3.místo dvouhra dorostenek TC Chrudim Letní pohár
  • 3.místo dvouhra dorostenek TJ Žďár nad Sázavou
  • 2.místo čtyřhra dorostenek TC Chrudim Summer Cup
  • 2.místo čtyřhra dorostenek TK Hlinsko
  • 3.místo čtyřhra dospělých TJ Žďár nad Sázavou
  • 3.místo čtyřhra dorostenek hala Lokomotiva Nymburk
  • 3.místo čtyřhra dorostenek SK HIT Hradec Králové
  • 492.místo na celostátním žebříčku žen
  • 54.místo na žebříčku žen Východočeské oblasti
  • 217.místo na celostátním žebříčku dorostenek
  • 27.místo na žebříčku dorostenek Východočeské oblasti
  • členka družstva dorostu TC Chrudim které skončilo na 5.místě v Pardubickém krajském přeboru
  • významné výhry ve dvouhře: Zuzana Bohatová (BH 12 dosp., BH 12 dor.), Aneta Kulhánková (BH 12 dosp.), Eliška Kotrčová (BH 9 dosp.), Dagmar Jusková (BH 9 dor.), Kateřina Blaščíková (BH 9 dor., BH 6 dosp.), Lana Dragman (Slovinsko)

Sezóna 2018

  • 1.místo dvouhra dorostenek Tenisek Buštěhrad
  • 2.místo dvouhra starších žákyň hala Řevnická sportovní
  • 2.místo dvouhra starších žákyň hala TJ LTC Poděbrady
  • 2.místo dvouhra starších žákyň Meziokresní přebor Pardubického kraje TC Chrudim
  • 3.místo dvouhra dorostenek TC Chrudim Summer Cup
  • 3.místo dvouhra dorostenek TC Chrudim Podzimní pohár
  • 3.místo dvouhra starších žákyň hala Tenis Cibulka
  • 3.místo dvouhra starších žákyň hala TENIS-CENTRUM DTJ HK
  • 1.místo čtyřhra starších žákyň hala TO Sokol Nehvizdy
  • 2.místo čtyřhra starších žákyň hala Řevnická sportovní
  • 2.místo čtyřhra starších žákyň hala TJ LTC Poděbrady
  • 2.místo čtyřhra starších žákyň hala TENIS-CENTRUM DTJ HK
  • 3.místo čtyřhra dorostenek TC Chrudim Podzimní pohár
  • 317.místo na celostátním žebříčku dorostenek
  • 33.místo na žebříčku dorostenek Východočeské oblasti
  • 185.místo na celostátním žebříčku starších žákyň
  • 20.místo na žebříčku starších žákyň Východočeské oblasti
  • členka družstva staršího žactva TC Chrudim které skončilo na 3.místě v Pardubickém krajském přeboru
  • významné výhry ve dvouhře: Natálie Davidová (BH 25 st.ž.), Josefina Šmejdířová (BH 15 st.ž.), Monika Drudíková (BH 12 dor., BH 9 dosp.), Stela Ježková (BH 12 st.ž., BH 45 ml.ž.), Darja Trinerová (BH 12 st.ž.), Magdaléna Škachová (BH 9 dor.), Klára Lakomá (BH 9 st.ž.), Aneta Štolfová (BH 9 st.ž.), Tereza Blažková (BH 6 dosp.), Tereza Shejbalová (BH 25 ml.ž.), Kateřina Rakoušová (BH 25 ml.ž.), Lucie Michlová (BH 20 ml.ž.)