Leoš Kastner

Info Box

Ročník: 2007
Kategorie: starší žák
Hraje: pravou rukou, obouručný bekhend
Raketa: Wilson Blade
Trenér: Tomáš Marek


Úspěchy

Sezóna 2020

Sezóna 2019

  • 1.místo dvouhra mladších žáků TK Hlinsko
  • 2.místo dvouhra mladších žáků Meziokresního přeboru Pardubického kraje TK Česká Třebová
  • 2.místo dvouhra mladších žáků SK HIT Hradec Králové
  • 3.místo dvouhra mladších žáků v hale LTC Vysoké Mýto
  • 3.místo dvouhra mladších žáků v hale TO TJ Tesla Pardubice
  • 3.místo dvouhra starších žáků LTC Vysoké Mýto
  • 1.místo čtyřhra starších žáků Meziokresního přeboru Pardubického kraje TK Holice
  • 1.místo čtyřhra mladších žáků v hale LTC Vysoké Mýto
  • 1.místo čtyřhra mladších žáků SK HIT Hradec Králové
  • 1.místo čtyřhra mladších žáků TK Hlinsko
  • 2.místo čtyřhra mladších žáků v hale TO TJ Tesla Pardubice
  • 2.místo čtyřhra mladších žáků Meziokresního přeboru Pardubického kraje TK Česká Třebová
  • 2.místo čtyřhra mladších žáků Východočeského oblastního přeboru SK HIT Hradec Králové
  • 3.místo čtyřhra starších žáků TO TJ Tesla Pardubice
  • 3.místo čtyřhra mladších žáků v hale SK HIT Hradec Králové
  • 147.místo na celostátním žebříčku mladších žáků
  • 16.místo na žebříčku mladších žáků Východočeské oblasti
  • 523.místo na celostátním žebříčku starších žáků
  • 47.místo na žebříčku starších žáků Východočeské oblasti
  • člen vítězného družstva staršího žactva TC Chrudim v Pardubickém krajském přeboru které postoupilo do nejvyšší Východočeské oblastní soutěže
  • významné výhry ve dvouhře: Matěj Novák (BH 25 ml.ž.), Filip Dymák (BH 20 ml.ž.), Aleš Kozel (BH 15 ml.ž.), Filip Klíma (BH 15 ml.ž.), Adam Šůna (BH 15 ml.ž.), Pavel Suchánek (BH 15 ml.ž.), Matyáš Záhornický (BH 15 ml.ž.), Jakub Rampír (BH 15 ml.ž.)

Sezóna 2018

  • 2.místo dvouhra mladších žáků TJ LTC Poděbrady
  • 3.místo dvouhra mladších žáků Meziokresního halového přeboru Pardubického kraje TK Pernštýn 1897 Pardubice
  • 1.místo čtyřhra mladších žáků TENIS-CENTRUM DTJ HK
  • 1.místo čtyřhra mladších žáků LTC Vysoké Mýto
  • 2.místo čtyřhra mladších žáků TC Chrudim Letní pohár
  • 2.místo čtyřhra mladších žáků TO TJ Tesla Pardubice
  • 3.místo čtyřhra starších žáků LTC Vysoké Mýto
  • 3.místo čtyřhra mladších žáků LTC Vysoké Mýto
  • 315.místo na celostátním žebříčku mladších žáků
  • 29.místo na žebříčku mladších žáků Východočeské oblasti
  • 705.místo na celostátním žebříčku starších žáků
  • 50.místo na žebříčku starších žáků Východočeské oblasti
  • člen vítězného družstva mladšího žactva TC Chrudim v Pardubickém krajském přeboru které postoupilo do nejvyšší Východočeské oblastní soutěže
  • člen družstva staršího žactva TC Chrudim, které skončilo na 3.místě v Pardubickém krajském přeboru
  • významné výhry ve dvouhře: Benedikt Schleiss (BH 20 ml.ž.), Antonín Mutl (BH 15 ml.ž.), Dominik Vašíček (BH 15 ml.ž.), Flip Dymák (BH 12 ml.ž.), Jakub Rampír (BH 12 ml.ž.), Filip Klíma (BH 12 ml.ž.), Pavel Suchánek (BH 12 ml.ž.)