Návrat na Sezóna 2020

Družstva 2020 – rozdělení do skupin

Soutěže smíšených družstev dospělých řízené ČTS – nejvyšší oblastní soutěže všech věkových kategorií (divize dospělých a Moneta Pohár prezidenta ČTS dorostu a obou kategorií žactva) se budou hrát v červnu 2020 zkrácenou formou na tři kola – vyřazovacím způsobem o všechna umístění.
1.kolo: 6.a 7.června
2.kolo: 20.-21.června
3.kolo: 27.-28.června

Rozlosování a hrací plány: https://bit.ly/2xUJAUF

Dospělí A

kapitán: Josef Kozel

Východočeská divize

TC Chrudim A (2)
TO TJ Svitavy A (5)
TO SK Žamberk A (8)
TK Česká Třebová A (3)
TC Nové Město nad Metují A (4)
TK Pernštýn 1897 Pardubice (1)
TC Dvůr Králové B (7)
TENIS-CENTRUM DTJ HK D (6)

Dospělí B

kapitán: Jiří Urbánek

Pardubický přebor

TC Chrudim B (6)
TK Ústí nad Orlicí A (3)
TC Přelouč A
USK Pardubice (1)
TK SB Světlá nad Sázavou (5)
TO TJ Svitavy B (7)
TO SK Žamberk B (4)
LTC Pardubice C (2)

Dospělí C

kapitán: Josef Bohatý

Pardubická krajská soutěž – 1.třída B

TC Chrudim C (6)
Energetik Chvaletice A
Sokol Rosice nad Labem A (5)
TK Ledeč nad Sázavou (4)
LTC Vysoké Mýto (3)
TK Holice (2)
TO TJ Tesla Pardubice (1)
Sokol Rosice nad Labem B (7)

Dorost A

kapitán: Pavel Sychrovský

Pardubický přebor

TC Chrudim A (6)
TK Slovan Moravská Třebová A (5)
TO TJ Tesla Pardubice (2)
TK Česká Třebová (1)
TK Ústí nad Orlicí (7)
TK Havlíčkův Brod (3)
TO SK Žamberk B (8)
LTC Pardubice B (4)

Dorost B

kapitán: Jan Polášek

Pardubická krajská soutěž A

TC Chrudim B (6)
TK Letohrad (4)
TK Choceň (1)
Spartak Polička (5)
TC Litomyšl (8)
LTC Vysoké Mýto (2)
TK Dolní Dobrouč (7)
TK Holice (3)

Starší žactvo A

kapitán: Milan Fleško

Oblastní Prezidentský pohár

TC Chrudim A (7)
TK Česká Třebová-TO TJ Svitavy A (2)
TC Dvůr Králové (8)
TENIS-CENTRUM DTJ HK A (1)
LTC Pardubice A (6)
TO TJ Tesla Pardubice A (5)
TK Havlíčkův Brod (4)
TENIS-CENTRUM DTJ HK B (3)

Starší žactvo B

kapitán: Petr Kučera

Pardubická krajská soutěž – 1.třída B

TC Chrudim B (5)
LTC Vysoké Mýto (1)
DTK Skuteč (4)
TK Hlinsko B (6)
LTC Pardubice B (3)
TO TJ Tesla Pardubice B (2)

Mladší žactvo

kapitán: Petr Žďárský

Pardubický krajský přebor

TC Chrudim (1)
TO SK Žamberk A (4)
TK Pernštýn 1897 Pardubice A (3)
TK Hlinsko (6)
TK Havlíčkův Brod (2)
TK Choceň (7)
TO TJ Tesla Pardubice B (8)
TK Česká Třebová-TK Ústí nad Orlicí B )5)

Baby

kapitán: Marek Číla

Pardubický přebor

TC Chrudim (5)
TK Česká Třebová-TO TJ Svitavy (2)
TJ Slovan Moravská Třebová (6)
LTC Vysoké Mýto (4)
TK Havlíčkův Brod (3)
TK Hlinsko (1)
TK Dolní Dobrouč (8)
TK SB Světlá nad Sázavou (7)