Návrat na Družstva

Družstva 2021 – rozdělení do skupin

Dospělí A

kapitán: Josef Kozel

Pardubický přebor

TC Chrudim A (2 – sestup z divize)
TO TJ Svitavy B (6)
TO SK Žamberk B (4)
TK Ústí nad Orlicí A (5)
TC Přelouč A (8 – nováček)
TK Pernštýn 1897 Pardubice (1 – sestup z divize)
USK Pardubice (3)
TK SB Světlá nad Sázavou (7)

Dospělí B

kapitán: Jiří Urbánek

Královehradecký přebor

TC Chrudim B (4)
Lokomotiva Trutnov A (6)
SK Třebechovice pod Orebem A (5)
TK Eden HK A (1)
TK Kvasiny A (3)
TJ Lázně Bělohrad A (2)
TK Turnov (8 – nováček)
TC Dvůr Králové C (7 – postup z HK 1.třídy A)

Dospělí C

kapitán: Josef Bohatý

Pardubická krajská soutěž – 1.třída B

TC Chrudim C (6)
Energetik Chvaletice A (7)
Sokol Rosice nad Labem (5)
TK Ledeč nad Sázavou (4)
LTC Vysoké Mýto (2)
TK Holice (3)
TO TJ Tesla Pardubice (1)
DTK Skuteč (8 – nováček)

Dorost A

kapitán: Milan Fleško

Pardubický přebor

TC Chrudim A (5)
TJ Slovan Moravská Třebová (4)
TO TJ Tesla Pardubice A (2)
TK Česká Třebová (3)
TK Ústí nad Orlicí (6)
TK Havlíčkův Brod (7)
TO SK Žamberk A (1 – sestup z Prez.poháru)
TK Choceň (8 – nováček)

Dorost B

kapitán: Jan Polášek

Pardubická krajská soutěž A

TC Chrudim B (1)
TO TJ Tesla Pardubice B (2)
TK Pernštýn 1897 Pardubice B (3)
DTK Skuteč (4)
TK Hlinsko (5)

Starší žactvo A

kapitán: Jiří Bílek

Pardubický přebor

TC Chrudim A (1 – sestup z Prez.poháru)
TK Letohrad (6)
TJ Slovan Moravská Třebová (8)
TK Choceň (7)
TK Hlinsko (3)
TK Ústí nad Orlicí (4)
TO SK Žamberk A (5)
TK Česká Třebová B (2)

Starší žactvo B

kapitán: Petr Kučera

Pardubická krajská soutěž – 1.třída B

TC Chrudim B (4)
TK Jan Ševeček Pardubice (6)
DTK Skuteč (2)
TK Pernštýn 1897 Pardubice B (5)
LTC Pardubice B (3)
TO TJ Tesla Pardubice B (1)

Mladší žactvo

kapitán: Petr Žďárský

Pardubický krajský přebor

TC Chrudim (5)
TO SK Žamberk (2)
LTC Pardubice A (1 – sestup z Prez.poháru)
TK Hlinsko (6)
TK Havlíčkův Brod (3)
TK Choceň
TK Česká Třebová B (4)
TK Ústí nad Orlicí

Baby

kapitán: Marek Číla

Pardubický přebor

TC Chrudim (4)
TK Česká Třebová
TJ Slovan Moravská Třebová (3)
LTC Vysoké Mýto (4)
TK Havlíčkův Brod (2)
TK Hlinsko (1)
TO SK Žamberk A (5)