Adam Juliš

Adam Juliš 2019

Info Box

Ročník: 2007
Kategorie: starší žák
Hraje: pravou rukou, obouručný bekhend
Raketa: Head Speed
Trenér: Jiří Bílek ml.


Úspěchy

Sezóna 2020

  • 3.místo dvouhra starších žáků v hale TO TJ Tesla Pardubice
  • 1.místo čtyřhra starších žáků v hale TENIS-CENTRUM DTJ HK

Sezóna 2019

  • 1.místo dvouhra starších žáků TC Chrudim
  • 2.místo dvouhra mladších žáků v hale TENIS-CENTRUM DTJ HK
  • 2.místo dvouhra mladších žáků v hale SK HIT Hradec Králové
  • 3.místo dvouhra starších žáků Meziokresního halového přeboru Pardubického kraje TK Holice
  • 3.místo dvouhra mladších žáků Meziokresního halového přeboru Pardubického kraje TK Letohrad
  • 3.místo dvouhra mladších žáků v hale LTC Vysoké Mýto
  • 1.místo čtyřhra mladších žáků v hale LTC Vysoké Mýto
  • 1.místo čtyřhra mladších žáků v hale TENIS-CENTRUM DTJ HK
  • 2.místo čtyřhra mladších žáků Meziokresního přeboru Pardubického kraje Česká Třebová
  • 2.místo čtyřhra mladších žáků Východočeského oblastního přeboru SK HIT Hradec Králové
  • 3.místo čtyřhra starších žáků v hale SK HIT Hradec Králové
  • 3.místo čtyřhra starších žáků TO TJ Tesla Pardubice
  • 141.místo na celostátním žebříčku mladších žáků
  • 14.místo na žebříčku mladších žáků Východočeské oblasti
  • 424.místo na celostátním žebříčku starších žáků
  • 40.místo na žebříčku starších žáků Východočeské oblasti
  • člen vítězného družstva staršího žactva TC Chrudim v Pardubickém krajském přeboru které postoupilo do nejvyšší Východočeské oblastní soutěže
  • významné výhry ve dvouhře: František Hloušek (BH 25 ml.ž.), Tomáš Kvapil (BH 20 ml.ž.), Martin Holub (BH 20 ml.ž.), Matyáš Hep (BH 20 ml.ž.), Filip Dymák (BH 20 ml.ž.), Filip Piechula (BH 12 st.ž.)

Sezóna 2018

  • 2x 1.místo dvouhra mladších žáků hala LTC Vysoké Mýto
  • 1.místo dvouhra mladších žáků TENIS-CENTRUM DTJ HK
  • 2.místo dvouhra mladších žáků TO TJ Tesla Pardubice
  • 1.místo čtyřhra mladších žáků TENIS-CENTRUM DTJ HK
  • 1.místo čtyřhra mladších žáků LTC Vysoké Mýto
  • 2.místo čtyřhra mladších žáků hala LTC Vysoké Mýto
  • 2.místo čtyřhra mladších žáků TO TJ Tesla Pardubice
  • 3.místo čtyřhra mladších žáků hala TK Pernštýn 1897 Pardubice
  • 3.místo čtyřhra mladších žáků hala TJ Jiskra Havlíčkův Brod
  • 186.místo na celostátním žebříčku mladších žáků
  • 15.místo na žebříčku mladších žáků Východočeské oblasti
  • 672.místo na celostátním žebříčku starších žáků
  • 47.místo na žebříčku starších žáků Východočeské oblasti
  • člen vítězného družstva mladšího žactva TC Chrudim v Pardubickém krajském přeboru které postoupilo do nejvyšší Východočeské oblastní soutěže
  • člen družstva staršího žactva TC Chrudim, které skončilo na 3.místě v Pardubickém krajském přeboru
  • významné výhry ve dvouhře: Rodan Flídr (BH 25 ml.ž.), Adam Horák (BH 20 ml.ž.), Antonín Boháč (BH 20 ml.ž.), Benedikt Schleiss (BH 20 ml.ž.), Patrik Jandík (BH 20 ml.ž.), Tomáš Jandík (BH 15 ml.ž.), Matouš Ploc (BH 15 ml.ž.), Erik Šrámek (BH 15 ml.ž.)