Lukáš Žďárský ukončil halovou turnajovou sezónu 14.turnajem

Lukáš Žďárský hrál minulý víkend na turnaji v Hradci Králové v klubu SK HIT, kde skončil ve dvouhře v semifinále.

V něm prohrál s Vojtěchem Havláskem (TC Dvůr Králové).

O týden dříve hrál Lukáš na turnaji v Chocni. Ve dvouhře prohrál rovněž v semifinále s Janem Šenkem (TK Zlín), ale podařilo se mu vyhrát spolu se Šenkem soutěž čtyřhry.
Na turnaji v Chocni hrál i Patrick Coyago, který prohrál ve čtvrtfinále s Adame Noskem (TENIS-CENTRUM DTJ HK).

Druhý březnový týden hrál Lukáš na TENIS-CENTRUM DTJ HK, tam prohrál v semifinále dvouhry s Tadeášem Dorazilem (TK Prostějov).

Lukáš Žďárský je naším nejúspěšnějším závodním hráčem. Celkem odehrál Lukáš v této halové sezóně 14 turnajů.

Ve dvouhře má bilanci 30 výher, 12 proher. Ve čtyřhře 14 výher, 12 proher.

Ve dvouhře 2 turnaje vyhrál, 4x prohrál ve finále, 7x skončil v semifinále, 1x prohrál v osmifinále (turnaj třídy B).

Ve čtyřhře taky vyhrál 2 turnaje, 4x prohrál ve finále, 6x v semifinále.

Celkem získal Lukáš ve dvouhře 316 bodů a ve čtyřhře 104 body. Do žebříčku se mu však započítá 8 nejlepších výsledků z dvouhry a čtyřhřy z letošní halové sezóny a loňské letní sezóny.

Semifinalisté turnaje v Chocni, zleva: Žďárský, Nosek, Dorazil a Šenk.