Vynikající účast na našem turnaji babytenistů

V sobotu 1. července 2023 jsme pořádali na našich dvorcích turnaj ČTS v kategorii baby do 9 let.

Turnaje se celkem zúčastnilo 25 hráčů a hráček, dva hráči byli z Polska a jedna hráčka z Ukrajiny.

Z našich babytenistů se zúčastnili 4 chlapci: Janek Bubeník, Jonáš Kubelka, Jakub Zelený a Štěpán Hlinecký.
Nejvíce se dařilo Jankovi Bubeníkovi, který skončil na 2. místě ve skupině E, kde prohrál jen s pozdější vítězkou celého turnaje, Veronikou Klementovou 1:4.
Janek poté vyhrál celou soutěž útěchy pro hráče z 2. míst ve skupinách po finálové výhře nad Vanessou Sivákovou (TK Pernštýn 1897 Pardubice) 4:0.

Celý turnaj vyhrála zaslouženě Veronika Klementová (TO TJ Tesla Pardubice), která ve finále porazila Oskara Lowzyla z Polska 4:2.
Poraženými semifinalisty byli Nikola Králíčková (TJ Žďár nad Sázavou) a Filip Dušek (TENIS-CENTRUM DTJ HK).

Děkujeme Hynkovi Solilovi za perfektní organizaci celého turnaje!