Lukáš Žďárský vyhrál čtyřhru na turnaji TK Eden HK

Lukáš Žďárský startoval minulý víkend 18.-19. března 2023 na turnaji starších žáků TK Eden v Hradci Králové a babytenista Janek Bubeník v neděli 19. března 2023 na turnaji TK BH Jihlava.

Lukáš Žďárský

V kategorii starších žáků hraje Lukáš letos prvním rokem. Na antukovém turnaji TK Eden startovalo 13 hráčů.
Ve dvouhře prohrál Lukáš v 1.kole s Jakubem Novotným (LTC Pardubice) 6-7, 6-3, 8/10 až v závěrečném super tie-breaku.

Čtyřhru hrál spolu s Jakubem Novotným. V semifinále porazili dvojici Krisman / Kovárník (Slavia Plzeň / Tesla Pardubice) a ve finále dvojici Pavlík / Špelda (Slavoj Žiželice / Červený Kostelec) 6-4, 6-1.

Zleva: Lukáš Žďárský a Jakub Novotný

Janek Bubeník

Babytenista Janek Bubeník (7 let) hrál na turnaji na tvrdých kurtech v Jihlavě, kde startovalo 14 hráčů a hráček.
Janek postoupil ze 4členné skupiny z 2.místa do vyřazovacího pavouka mezi posledních osm, kde prohrál s pozdějším vítězem celého turnaje, Alešem Holomkem (Sokol Lanžhot).