Patrick Coyago ve finále dvouhry a s Lukášem Žďárským i ve finále čtyřhry v Litomyšli

Naši mladší žáci Patrick Coyago a Lukáš Žďárský startovali ve dnech 11.-12.září 2021 na turnaji třídy C mladších žáků v Litomyšli.

Turnaje v Litomyšli se zúčastnilo 14 chlapců.

Ve dvouhře postoupil Patrick Coyago až do finále. V 1.kole vyřadil Jana Holešovského (BLTC Brno) 7:6, 6:2 a ve čtvrtfinále vyhrál nad Pavlem Krejčířem (TENIS-CENTRUM DTJ HK) 6:0, 6:2.
V nedělním semifinále porazil Lukáše Žďárského (TC Chrudim) 6:3, 6:0.
Ve finále Patrick nestačil na Davida Dvořáčka (ŽLTC Brno) a prohrál 0:6, 1:6.

Lukáš Žďárský byl v semifinále dvouhry. Nejprve porazil ve čtvrtfinále Jakuba Rybáka (TK Vyškov) 6:1, 6:1 ale v semifinále prohrál s Patrickem Coyago.

Patrick s Lukášem spolu hráli i čtyřhru.
V semifinále vyhráli nad dvojicé Sebastian Knoll / Pavel Krejčíř (Pliskova Tennis Academy / TENIS-CENTRUM DTJ HK) 6:2, 6:3.
Ve finále čtyřhry prohráli s párem David Dvořáček / Marian Hošek (ŽLTC Brno / TC Litomyšl) 4:6, 3:6.

Gratulujeme Patrickovi a Lukášovi k k postupu!

Zleva: Coyago a Dvořáček
Zleva: Žďárský, Coyago, Dvořáček a Hošek