Finále a semifinále našich děvčat Sychrovské a Polívkové na turnajích

Minulý víkend 24.-25.července 2021 se dařilo našim děvčatům na turnajích jednotlivců.

Nikola Polívková

Na turnaji mladších žákyň v Hradci Králové na TENIS-CENTRUM DTJ HK startovala Nikola Polívková. V konkurenci 11 hráček potvrdila postavení 2.nasazené hráčky a postoupila do finále dvouhry.
Na cestě vyřadila Annu Miladu Pospíšilovou (TK Pernštýn 1897 Pardubice, BH 6) 6-4, 6-3 a v semifinále vyhrála nad Hanou Korencovou (TENIS-CENTRUM DTJ HK, BH 1) 6-0, 6-2.
Ve finále Nikola prohrála s Alžbětou Doleželovou (SPORT EDEN Beroun, BH 6) 5-7, 1-6.

Nikol Sychrovská

Na turnaji žen v Praze – Strašnicích na dvorcich klubu TJ Solidarita Praha 10 hrála Nikol Sychrovská.
Turnaje se zúčastnilo 16 žen a Nikol se podařilo postoupit mezi poslední čtyři.
Nikol v 1.kole vyřadila hráčku s kterou vždy v minulosti na turnajích prohrála, a to 4.nasazenou Nikolu Bořovou (SK Hamr, BH 4) 6-3, 6-0.
Ve čtvrtfinále si po výborném výkonu poradila se zkušenou, 26letou Šárkou Hájkovou (Sokol Říčany, BH 3) 6-1, 6-2.
V semifinále se jí už tak nedařilo a nestačila na pozdější vítězku celého turnaje, top dorostenku Natálii Malou (TK Neridé, BH 1) a prohrála 0-6, 1-6.

Gratulujeme oběma děvčatům k výborným výsledkům.