Patrick Coyago na mistrovství ČR

Skvělého úspěchu dosáhl náš baby tenista Patrick Coyago.

Za vynikající výsledky během celé sezóny se probojoval na mistrovství republiky (MČR), které se konalo 19.září 2020 v Rakovníku. Startovalo na něm celkem 32 hráčů, 3 hráči z osmi oblastních svazů a 8 hráčů na volnou kartu. Patrick byl jedním ze tří nominovaných hráčů VčOTS, když si účast nakonec vybojoval na Východočeském oblastním přeboru.

Hrací systém mistrovství byl skupinový, 8 skupin po čtyřech hráčích.
Ve své skupině Patrick skončil se výsledkem 1 výhra a 2 prohry na 3.místě což na postup do vyřazovací části nestačilo. Po prohrách s Benjaminem Řehořem (TK Lokomotiva Plzeň) 2-6 a Tobiášem Martinovským (Tenis club Úvaly) 2-6 vyhrál nad Davidem Nevšímalem (TK Zliv) 6-1.

MČR bylo zahájeno slavnostním nástupem a státní hymnou, následovala zábavná část žonglera s raketami.
Pro Patricka to jistě byl neopakovatelný sportovní i společenký zážitek.

Gratulujeme a přejeme Patrickovi hodně úspěchů v nadcházející sezóně v kategorii mladších žáků.