Úspěchy našich hráčů na turnajích

Uplynulý víkend 11.-12.července startovali někteří naši hráči na prázdninových turnajích.

TO TJ Tesla Pardubice (starší žáci)

Leoš Kastner hrál na turnaji starších žáků Tesla Cup na kurtech TO TJ Tesla Pardubice. Ve dvouhře i ve čtyřhře postoupil až do semifinále.

V soutěži dvouhry porazil nejprive Tadeáše Hofmana (Open Tennis Club Unhošť, BH 4) 6-1, 6-3. Ve čtvrtfinále vyřadil 2.nasazeného Adama Svobodu (TK Havl.Brod, BH 9) 7-6, 6-1. V nedělním semifinále pak prohrál těsně po vyrovnaném boji s Michalem Hádlíkem (SK Zlín-Mladcová, BH 9) 6-3, 2-6, 10/12.

Ve čtyřhře spolu s Matoušem Plocem (TK Česká Třebová, BH 1) prohráli v semifinále s dvojicí Michal Hádlík / Patrik Svoboda (oba SK Zlín-Mladcová) 1-6, 6-3, 8/10.

Na turnaji hráli i Tomáš Grof a Lukáš Kučera.

TENIS-CENTRUM DTJ HK (baby)

Patrick Coyago vyhrál už 2.turnaj v řadě. Po výhře na turnaji v Chrudimi v předcházejícím týdnu tentokrát triumfoval v Hradci Králové na TENIS-CENTRUM DTJ HK.

Patrick postoupil z 1.místa ve skupině A po výhrách nad Adamem Noskem (TK Kvasiny), Samuelem Kindlem (TJ Lázně Bělohrad) a Nicol Přikrylovou (TC Bajda Kroměříž).
Ve vyřazovací části vyhrál nad Ondřejem Labuťem (TK Tenisek Buštěhrad), Adamem Noskem (TK Kvasiny) a ve finále turnaje i nad Matoušem Pilným (TK Pernštýn 1897 Pardubice) 6-3.

Henry O’Neill skončil na 3.místě ve skupině A. Porazil sice Jakuba Nováka (Slavoj Žizelice) ale po prohrách s Matoušem Pilným (TK Pernštýn 1897 Pardubice) a Annou Gotvaldovou (TO TJ Tesla Pardubice) do vyřazovací fáze nepostoupil.

Zleva: Matouš Pilný, vítěz turnaje Patrick Coyago, Adam Nosek a Samuel Kindl

Sparta Kutná Hora (dorostenky)

Nikol Sychrovská hrála na turnaji dorostenek v Kutné Hoře.
Po výhře nad Veronikou Barnatovou (TK PTA Kolín, BH 1) 6-1, 6-0 prohrála ve čtvrtfinále těsně o 2 míče s 1.nasazenou hráčkou Barborou Jelínkovou (TK Pernštýn 1897 Pardubice, BH 15) 4-6, 6-3, 8/10.

TK Choceň (mladší žáci)

Lukáš Žďárský postoupil na turnaji mladších žáků v Chocni do čtvrtfinále. V 1.kole porazil Ondřeje Hájka (TO SK Žamberk , BH 6) 6-2, 4-6, 10/8. Ve čtvrtfinále nestačil na 1.nasazeného hráče Matěje Chadimu (TK Ústí n. Orlicí, BH 12) a prohrál 0-6, 0-6.