Vítězství Adama Juliše ve čtyřhře v Hradci Králové

Uplynulý víkend začala po dvouměsíční přestávce halová turnajová sezóna. Z našich hráčů startoval Adam Juliš na antukovém turnaji starších žáků TENIS-CENTRUM DTJ HK.

Dvouhra
Ve dvouhře zvítězil Adam v 1.kole nad Jakubem Rampírem (TENIS-CENTRUM DTJ HK) 6-3, 6-3.
Ve 2.kole nestačil na 2.nasazeného a pozdějšího vítěze dvouhry Bedřicha Prokeše (TC Brno, BH 15) a prohrál 1-6, 4-6.

Čtyřhra
Vynikajícího úspěchu ale dosáhl Adam ve čtyřhře spolu s Filipem Dymákem (LTC Pardubice). Ve čtvrtfinále porazili dvojici Filip Novák (Tenis klub Jindřichův Hradec) / Vilém Červinka (TO TJ Tesla Pardubice) 6-2, 6-3, v semifinále vyhráli po vyrovnané bitvě nad 1.nasazenou dvojicí Bedřich Prokeš (TC Brno) / Lukáš Doležal (ŽLTC Brno) 3-6, 6-2, 10/7.
Ve finále čtyřhry zvítězili suverénně nad párem Ondřej Martinec (Lokomotiva Trutnov) / Aleš Doskočil (TENIS-CENTRUM DTJ HK) 6-1, 6-0.

Gratulujeme Adamovi k výbornému výsledku na úvod sezóny a k celkovému zisku 25 bodů do žebříčku.