Úspěch Adama Juliše na turnaji v Hradci Králové

Adam Juliš startoval ve dnech 9.-11.března 2019 na turnaji mladších žáků v TENIS-CENTRUM DTJ HK.

Na tomto turnaji třídy C, kategorie 6 odehrál Adam celkem 7 utkání.

Ve čtyřhře spolu s Matoušem Plocem (TK Česká Třebová) získali celkové vítězství po finálové výhře nad dvojicí domácích hráčů Matyáš Hep / Jakub Rampír 6-4, 7-5.

Ve dvouhře postoupil Adam také do finále kde v pondělí prohrál s Darkem Kilianem (ŽLTC Brno) 2-6, 4-6. Škoda, že ve druhém setu, kdy Adam prohrával 1-4 a 0-40 a dotáhl to na 3-4, neproměnil výhodu v osmém gamu a dal těsný aut. Soupeř byl v té době hodně psychicky dole ale bohužel ten klíčový game vyhrál a pak trpělivou taktikou vysokých liftovaných míčů získal i 2.set.

Gratulujeme Adamovi k výborným výsledkům a vzorné reprezentaci oddílu.

Foto vlevo dole: vítězové čtyřhry Matouš Ploc a Adam Juliš. Foto vpravo dole: finalisté dvouhry Darek Kilian a Adam Juliš