Return to O nás

Tenisový areál a služby

KURTY

Náš tenisový areál se nachází v klidné části vedle městského parku a sestává z 12 antukových kurtů, 8 kurtů je v přední části areálu a 4 kurty v zadní části.
V roce 2014 proběhla rekonstrukce všech kurtů včetně výměny podloží k zlepšení odvodňovací funkce. Součástí areálu je i odrazová tenisová stěna.

Jarní / letní sezóna – hraje se na všech 12 venkovních antukových kurtech. Provozní doba: pondělí – neděle 8:00-21:00.

 

 

 

 

 

Podzimní / zimní sezóna – hraje se na 2 antukových kurtech v nafukovací přetlakové hale, která je v provozu obvykle od poloviny října po dobu 25 týdnů. Provozní doba: pondělí – neděle 8:00-22:00.

Ceník pronájmu kurtů v hale


ZÁZEMÍ                                                                                                                                                                                                                        

V hlavní budově v přízemí areálu jsou šatny a sociální zařízení se sprchami. V 1.patře je klubovna, kancelář, WC a podélná terasa se skvělým výhledem na kurty.  Venku za hlavní budou je pergola s venkovním posezením. V areálu je k dispozici WiFi připojení k internetu.


SLUŽBY                                                                                                                                                                                                                 

Výuka tenisu: v areálu probíhá celoroční výuka tenisu pro děti i dospělé a to jak na závodní, tak i na rekreační úrovni, podrobnosti zde

Občerstvení: v létě je v provozu občerstvení s nabídkou studených i teplých jídel a nápojů, otevřeno obvykle duben – září 16:00-20:00 hod.

Vyplétání raket: k dispozici v areálu po předchozí domluvě. Možnost vypletení raket na elektronickém vyplétacím stroji včetně dodání výpletu nebo s použitím vlastního výpletu. Kontakt: p.Jiří Bílek st., tel.: 606 785 505.

Pořádání turnajů: v jarní a letní části sezóny pořádáme každoročně několik tenisových turnajů Východočeského tenisového svazu ať už třídy C nebo přeborů, v případně i turnaje třídy B, a to v různých věkových kategoriích. V roce 2018 jsme po 4 letech opět uspořádali turnaj nejvyšší třídy A který nám byl přidělen Českým tenisovým svazem.

Dále pořádáme turnaje neregistrovaných hráčů ve dvouhře i ve čtyřhře.

Nabízíme také možnost uspořádání firemních tenisových turnajů.

Příměstské tenisové tábory a soustředění: v letní sezóně pořádáme pro děti příměstské tenisové tábory a tenisová soustředění.

Umístění reklamy: v celém areálu nabízíme volné reklamní plochy pro umístění prezentace Vaší firmy. Individuálně lze dohodnout velikost plochy, formu i umístění a jiné parametry reklamy.