Návrat na Sezóna 2020

Družstva 2020 – základní informace

Přihláška do soutěží družstev 2020:
do 17.ledna – do té doby musíme mít rozhodnuto kolik družstev v každé věkové kategorii přihlásíme, pozdější změny už nebudou možné
Počet prihlášených družstev (10): https://www.tcchrudim.cz/2020/01/prihlaseni-druzstev/
Na základě výzvy VčOTS jsme do 5.května byli nuceni podat novou přihlášku, družstvo baby B jsme již nepřihlásili, jelikož všechny nižší soutěže v kategorii baby byly zrušeny.

Oznámení o výměně soutěže na VčOTS:
do 10.ledna 2020

Přestupní termín:
1.listopadu 2019 – 31.ledna 2020
Přestoupili k nám tito hráči:
* Tomáš Strnad (BH 4) – TC Přelouč – dospělí
* Josef Bohatý (BH 1) – TK SK Třemošnice – dospělí

Termín žádostí o hostování:
1. – 10.března 2020
Hostovat u nás budou tito hráči:
* Matyáš Mareš (BH 1) – TK Hlinsko – dorost
* Stela Ježková (BH 30) – TK Hlinsko – starší žactvo
* Stela Ježková (BH 9) – TK Hlinsko – dorost
* Alžběta Nováková (BH 4) – LTC Pardubice – dospělí
* Michaela Štorková (BH 1) – TK Hlinsko – dospělí

Zadávání soupisek do systému:
13. – 25.května 2020
Na soupisku lze zadat pouze hráče, kteří mají platnou registraci ČTS alespoň do 30.6.2020.

Hráči A-týmů:

mohou si rezervovat časy online na kurtech 1, 2, 3 na sparingy
seřazeni podle abecedy
01. Bálek Tomáš
02. Bílek Adam
03. Bílková Eliška
04. Bílková Kateřina
05. Coyago Patrick
06. Čila Robin
07. Filip Mathias
08. Fleško Milan
09. Flešková Karolína
10. Grof Tomáš
11. Grofová Gabriela
12. Janošíková Lenka
13. Juliš Adam
14. Kastner Leoš
15. Kozel Josef
16. Michek Tomáš
17. Nováková Alžběta
18. Pejcha Jan
19. Polívková Nikola
20. Strnad Tomáš
21. Sychrovská Nikol
22. Špičák David
23. Voborník Jaromír
24. Žďárský Lukáš

Věková skladba na sezónu 2020:

Věková kategorie Ročníky
baby2011, 2012, 2013
mladší žactvo2008, 2009, 2010
starší žactvo2006, 2007 plus mladší žactvo
dorost2002, 2003, 2004, 2005 plus starší žactvo
dospělí 2001 a starší plus dorost

Termíny utkání

První utkání se budou hrát 6.června a 7.června.
13.-14.6. bude přestávka v soutěži družstev protože se budou konat Oblastní přebory jednotlivců.

TýdenBaby / Starší žactvo / Dospělí Náhradní termínMladší žactvo / Dorost Náhradní termín
23sobota, 6.června 2020 14.6.neděle, 7.června 2020 13.6.
25sobota, 20.června 2020 24.6.neděle, 21.června 2020 25.6.
26sobota, 27.června 2020 4.7.neděle, 28.června 2020 5.7.