Návrat na Družstva

Družstva 2021 – základní informace

Přihláška do soutěží družstev 2021
do 17.ledna 2021 – do té doby musíme mít rozhodnuto kolik družstev v každé věkové kategorii přihlásíme, pozdější změny už nebudou možné
Počet přihlášených družstev: bude rozhodnut na počátku ledna

Přestupní termín:
1.listopadu 2020 – 31.ledna 2021

Termín žádostí o hostování:
1. – 6.března 2021

Zadávání soupisek do systému:
do 10.dubna 2021
Na soupisku lze zadat pouze hráče, kteří mají platnou registraci ČTS alespoň do 30.6.2021.

Věková skladba na sezónu 2021:

Věková kategorie Ročníky
baby2012, 2013
mladší žactvo2009, 2010, 2011
starší žactvo2007, 2008 plus mladší žactvo
dorost2003, 2004, 2005, 2006 plus starší žactvo
dospělí 2002 a starší plus dorost

Termíny utkání

První utkání se budou hrát 1. a 2.května 2021.
22.-23.5. a 12.-13.6. bude přestávka v soutěži družstev protože se budou konat Oblastní přebory jednotlivců.

TýdenBaby / Starší žactvo / Dospělí Náhradní termín|Mladší žactvo / Dorost Náhradní termín
17sobota, 1.května 2021neděle, 9.5.2021|neděle, 2.května 2021sobota, 8.5.2021
18sobota, 8.května 2021neděle, 16.5.2021|neděle, 9.května 2021sobota, 15.5.2021
19sobota, 15.května 2021neděle, 23.5.2021|neděle, 16.května 2021sobota, 29.5.2020
20|oblastní přebory
21sobota, 29.května 2021neděle, 6.6.2021|neděle, 30.května 2021sobota, 5.6.2021
22sobota, 5.června 2021neděle, 20.6.2021|neděle, 6.června 2021sobota, 12.6.2021
23oblastní přebory|
24sobota, 19.června 2021neděle, 27.6.2021|neděle, 20.června 2021sobota, 26.6.2021
25sobota, 26.června 2021 sobota, 3.7.2021|neděle, 27.června 2021 neděle, 4.7.2021

Hráči přeboru (A-týmy a dospělí B):

mohou si rezervovat časy v online rezervačním systému na kurtech 1, 2, 3 na sparingy
Dospělí A
01. Bálek Tomáš
02. Strnad Tomáš
03. Kozel Josef
04. Voborník Jaromír
05. Pejcha Jan
06. Janošíková Lenka
07. Nováková Alžběta
Dospělí B
08. Tichý Jakub
09. Říha Daniel
10. Urbánek Jiří
11. Číla Marek
12. Bohatá Tereza
Dorost A
13. Fleško Milan
14. Sychrovská Nikol
15. Juliš Petr
Starší žactvo A
16. Juliš Adam
17. Kastner Leoš
18. Grof Tomáš
19. Bílková Eliška
20. Zemánková Lenka
Mladší žactvo
21. Michek Tomáš
22. Žďárský Lukáš
23. Málek Matouš
24. Coyago Patrick
25. Polívková Nikola
26. Grofová Gabriela
Baby
27. Čila Robin
28. Flešková Karolína
29. Bílek Michal
30. Ondráček Šimon